KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948003
nr 1294 8003
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. "Insekt". Signerad, daterad 94, §39x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:22:40
2/12 18:17:40
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér